Tréninky áčka v úterý a ve čtvrtek na hřišti od 17:30. Vyplnění docházky zde.

Tréninky a hry pro mládež se konají od pondělí do středy od 17:00.

Kunčina B vs Morašice B

Kunčina B - Morašice B 4:0 (1:0)

Po 14ti denní pauze odjelo béčko ke druhému ze šesti po sobě jdoucích zápasů hrajících na hřištích soupeřů a opět se moc nedařilo. V prvním poločase jsme byli lepším týmem, ale po chybě na pravé straně obrany nechali hráči samostatný průnik na naší branku a zničeho nic jsme prohrávali 1:0. Za deset minut jsme mohli srovnat, ale Stoupa (David Bakeš), který dostal nádhernou přihrávku za obranu od Pepy Kopeckého, minul jen o pár centimetrů branku. Ve druhé půli jsme měli asi desetiminutovou převahu, ale pak se vše obrátilo a domácí nám uštědřili ještě tři branky.