Přípravka

Den Datum Začátek Pořadatel    Další soupeři Výsledky
NE 8.9.2019 10:00 Sebranice Cerekvice, Němčice Výsledky Článek
Horní Újezd/Morašice – Němčice 3:2 (3:0) - Flídr Filip 2, Kryštof Tomšíček
Horní Újezd/Morašice – Sebranice 1:3 (1:3) - Vít Famfulík
NE 15.9.2019 10:00 Březová Litomyšl B/Čistá, Cerekvice Výsledky Článek
HÚ/Morašice – Březová 4: 2 (2:2) - Lukáš Mach 2, Filip Flídr, Matyáš Bulva
HÚ/Morašice – Litomyšl B/Čistá 3 : 0 - Lukáš Mach 2, Jan Kvapil
NE 22.9.2019 09:30 Horní Újezd Koclířov, Sebranice, Radiměř Výsledky Článek
HÚ/Morašice – Radiměř/ Hradec nad Svitavou 2 : 4 - Filip Flídr, Kryštof Tomšíček
HÚ/ Morašice – Koclířov 3 : 1 - Matyáš Bulva, Filip Flídr, Jan Kvapil
HÚ/Morašice – Sebranice 4 : 4 - Jan Kvapil 4
NE 29.9.2019 09:30 Koclířov Jevíčko, Litomyšl B/Čistá Výsledky Článek
HÚ/Morašice – Litomyšl „B“ / Čistá 6 : 0 - Matouš Zach 2, Filip Flídr 2, Jan Kvapil, Matyáš Bulva
HÚ/Morašice – Koclířov 1 : 1 - Filip Flídr
HÚ/Morašice – Jevíčko 2 : 2 - Filip Flídr 2
NE 6.10.2019 10:00 Cerekvice Opatov, Litomyšl B/Čistá Výsledky Článek
Horní Újezd/Morašice – Cerekvice 4 : 0 - Ondřej Kusý 2, Filip Flídr 2
Horní Újezd/Morašice – Litomyšl „B“/Čistá 3 : 1 - Jan Kvapil 2, Josef Rosypal
Horní Újezd/Morašice – Opatov 3 : 1 - Ondřej Kusý 2, Filip Flídr
NE 13.10.2019 10:00 Radiměř Jaroměřice, Jevíčko Výsledky Článek
HÚ/Morašice – Jaroměřice 3 : 2 - Matouš Zach, Lukáš Mach, Matyáš Bulva
HÚ/Morašice – Jevíčko 1 : 1 - Jan Kvapil
HÚ/Morašice – Hradec nad Svitavou/Radiměř 1 : 5 - Lukáš Mach
NE 20.10.2019 09:30 Horní Újezd Městečko Trnávka, Březová, Němčice Výsledky Článek
HÚ/ Morašice – Březová 4 : 2 - Ondřej Kusý 2, Filip Flídr, Lukáš Mach
HÚ / Morašice – Městečko Trnávka 6 : 0 - Jan Kvapil 3, Ondřej Kusý, Vít Famfulík, Matyáš Bulva
HÚ / Morašice – Němčice 3 : 1 - Jan Kvapil, vlastní, Filip Flídr

Den Datum Začátek Pořadatel    Další soupeři Výsledky
NE 8.9.2019 09:30 Horní Újezd Sebranice, Němčice Výsledky Článek
Horní Újezd/Morašice A – Sebranice 15:1 (5:0) - Daniel Válek 8, Šimon Flídr 3, František Flídr 2, Vojtěch Huryta 2
Horní Újezd/Morašice B – Němčice 0:4 (0:2)
Horní Újezd/Morašice A – Němčice 13:0 (5:0) - Daniel Válek 5, František Flídr 4, Vojtěch Huryta 2, Šimon Flídr, Sára Vomočilová
Horní Újezd/Morašice B – Sebranice 2:9 (1:6) - Michal Kovář, Jaroslav Chaun
Horní Újezd/Morašice A – Horní Újezd/Morašice B 8:5 (5:3) - Daniel Válek 3, Sára Vomočilová 2, Šimon Flídr 2, František Flídr - Jaroslav Chaun 2, Michal Kovář, Matěj Kovář, David Klusoň
SO 14.9.2019 09:30 Němčice Sebranice, Jevíčko Výsledky Článek
Horní Újezd/Morašice – Sebranice 11:4 (4:3) - Daniel Válek 5, František Flídr 3, Šimon Flídr 2, Matyáš Lněnička
Němčice – Horní Újezd/Morašice 0:13 (0:6) - Vojtěch Huryta 4, Jaroslav Chaun 3, Michal Kovář 2, Daniel Válek, Martina Famfulíková, Šimon Flídr, vlastní
Horní Újezd/Morašice – Jevíčko 12:0 (8:0) - František Flídr 3, Daniel Válek 3, Jaroslav Chaun 3, Martina Famfulíková, Vojtěch Huryta, vlastní
SO 21.9.2019 09:30 Sebranice Borová, Čistá Výsledky Článek
Sebranice – Horní Újezd/Morašice 1:3 - Daniel Válek 2, Vojtěch Huryta
Horní Újezd/Morašice – Borová 11:0 - Vojtěch Huryta 3, František Flídr 3, Martina Famfulíková 2, Šimon Flídr, Samuel Vomočil, Daniel Válek
Horní Újezd/Morašice – Čistá 7:1 - Daniel Válek 3, David Klusoň 2, Šimon Flídr, Jaroslav Chaun
SO 28.9.2019 10:00 Borová (hřiště Telecí) Bystré, Němčice Výsledky Článek
Borová – Horní Újezd/Morašice 0:8 (0:3) - Šimon Flídr 2, František Flídr 2, Vojtěch Huryta 2, Jaroslav Chaun, Matěj Kovář
Horní Újezd/Morašice – Němčice 5:3 (3:2) - Šimon Flídr 3, Vojtěch Huryta, Martina Famfulíková
Horní Újezd/Morašice – Bystré 5:0 (1:0) - Vojtěch Huryta 3, Šimon Flídr, Matěj Kovář
NE 6.10.2019 09:30 Horní Újezd Němčice, Čistá, Bystré Výsledky Článek
Horní Újezd/Morašice – Bystré 5:3 (1:1) - František Flídr 2, Matěj Kovář, Daniel Válek, vlastní
Horní Újezd/Morašice – Čistá 8:0 (4:0) - Daniel Válek 3, Vojtěch Huryta 2, Jaroslav Chaun, František Flídr, Martina Famfulíková
Horní Újezd/Morašice – Němčice 10:0 (7:0) - Martina Famfulíková 3, František Flídr 2, Daniel Válek 2, Michal Kovář, Vojtěch Huryta, Jaroslav Chaun
NE 13.10.2019 09:30 Bystré Čistá Výsledky Článek
Horní Újezd/Morašice "A" - Bystré "A" 10 : 1 - František Flídr 4, Daniel Válek 3, Martina Famfulíková, Vojtěch Huryta, Šimon Flídr
Horní Újezd/Morašice "A" – Čistá "A" 14 : 0 - Daniel Válek 9, Vojtěch Huryta 2, Martina Famfulíková 2, František Flídr
Horní Újezd/Morašice "B" - Bystré "B" 9 : 1 - Jaroslav Chaun 3, Samuel Vomočil 2, David Boček 2x, Matěj Kovář, Michal Kovář
Horní Újezd/Morašice "B" – Čistá "B" 12 : 0 - Jaroslav Chaun 5, Samuel Vomočil 3, David Boček 2, Matěj Kovář
SO 19.10.2019 09:30 Němčice Borová Výsledky Článek
Horní Újezd/Morašice A – Borová 9:2 - Daniel Válek 4, Martina Famfulíková 3, Sára Vomočilová, Vojtěch Huryta
Němčice - Horní Újezd/Morašice B 6:0
Horní Újezd/Morašice A – Němčice 20:0 - Daniel Válek 9, Vojtěch Huryta 5, Šimon Flídr 3, Jan Nováček 2, Martina Famfulíková
Horní Újezd/Morašice B - Borová 0:7 (0:3)
Horní Újezd/Morašice A - Horní Újezd/Morašice B 7:2 - Daniel Válek 2, Šimon Flídr 2, Martina Famfulíková, Jan Nováček, Jaroslav Chaun - David Boček, Vojtěch Huryta

Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.