Přípravka

Den Datum Začátek Pořadatel    Další soupeři Výsledky
NE 8.9.2019 10:00 Sebranice Cerekvice, Němčice Výsledky Článek
Horní Újezd/Morašice – Němčice 3:2 (3:0) - Flídr Filip 2x, Tomšíček
Horní Újezd/Morašice – Sebranice 1:3 (1:3) - Famfulík
NE 15.9.2019 10:00 Březová Litomyšl B/Čistá, Cerekvice Výsledky Článek
HÚ/Morašice – Březová 4: 2 (2:2) - Lukáš Mach 2x, Filip Flídr 1x, Máťa Bulva 1x
HÚ/Morašice – Litomyšl B/Čistá 3 : 0 - Lukáš Mach 2x, Honzík Kvapil 1x
NE 22.9.2019 09:30 Horní Újezd Koclířov, Sebranice, Radiměř
NE 29.9.2019 09:30 Koclířov Jevíčko, Litomyšl B/Čistá
NE 6.10.2019 10:00 Cerekvice Opatov, Litomyšl B/Čistá
NE 13.10.2019 10:00 Radiměř Jaroměřice, Jevíčko
NE 20.10.2019 09:30 Horní Újezd Městečko Trnávka, Březová, Němčice

Mladší přípravka

Den Datum Začátek Pořadatel    Další soupeři Výsledky
NE 8.9.2019 09:30 Horní Újezd Sebranice, Němčice Výsledky Článek
Horní Újezd/Morašice A – Sebranice 15:1 (5:0) - Válek 8x, Flídr Š. 3, Flídr František 2x, Huryta 2x
Horní Újezd/Morašice B – Němčice 0:4 (0:2)
Horní Újezd/Morašice A – Němčice 13:0 (5:0) - Válek 5x, Flídr František 4x, Huryta 2x, Flídr Š., Vomočilová
Horní Újezd/Morašice B – Sebranice 2:9 (1:6) - Kovář Michal, Chaun
Horní Újezd/Morašice A – Horní Újezd/Morašice B 8:5 (5:3) - Válek 3x, Vomočilová 2x, Flídr Š. 2x, Flídr František 2x - Chaun 2x , Kovář Michal, Kovář Matěj, Klusoň
SO 14.9.2019 09:30 Němčice Sebranice, Jevíčko Výsledky Článek
Horní Újezd/Morašice – Sebranice 11:4 (4:3) - Válek 5x, Flídr F. 3x, Flídr Š. 2x, Lněnička
Němčice – Horní Újezd/Morašice 0:13 (0:6) - Huryta 4x, Chaun 3x, Kovář Michal 2x, Válek, Famfulíková, Flídr Š., vlastní
Horní Újezd/Morašice – Jevíčko 12:0 (8:0) - Flídr F. 3x, Válek 3x, Chaun 3x, Famfulíková, Huryta, vlastní
SO 21.9.2019 09:30 Sebranice Borová, Čistá
SO 28.9.2019 10:00 Borová (hřiště Telecí) Bystré, Němčice
NE 6.10.2019 09:30 Horní Újezd Němčice, Čistá, Bystré
NE 13.10.2019 09:30 Bystré Čistá
SO 19.10.2019 09:30 Němčice Borová

Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.