V pondělí 18.12.2017 je od 20:15 do 22:00 zamluvena hala ve Vysokém Mýtě. Aktivní i pasivní fotbalisté si příjďte zahrát.
Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Morašice
Znak TJ Sokol Morašice

Křenov vs Morašice

Raději bez komentáře

Úvod zápasu byl pro domácí peklem, když se nedokázali herně vyrovnat hostům a za dvacet minut inkasovali dva góly. Změna v rozestavení ale přinesla obrat, Křenovští se začali dostávat více do hry, během krátké chvíle se prosadili po rohu Bednařík a poté z nařízené penalty Svoboda. Poslední ránu soupeři zasadil opět Bednařík, který se na začátku druhého poločasu hlavou trefil z malého vápně. Hosté se snažili výsledek zvrátit, ale s vyloženými šancemi v závěru naložili bídně. Domácí hráči tak se štěstím mohli oslavit třetí vítězství za sebou.

Sestava: M. Prešinský – Klement, Ropek, Chmelík, Kubeš (52. Pitra), Škoda, Famfulík (57. Kuta), Holomek, Skala, Zerzán, Vomáčka (57. V. Prešinský).

Góly: Zerzán, Skala